Bağlantıda Kalın
İstiklal Caddesi,
Modern Çarşı No: 33
Antakya,HATAY
Teklif Alın
info@webmutfagi.com
GSM: +90 (532) 155 0199

Hatay web sitesi tasarım ajansı

Web mutfağı olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal web sayfanızı tasarlıyoruz. Müşteri ile görüşmelerimizde ihtiyaçlarını saptadığımız firmanın rakip analizi çalışmasını yürüttükten sonra edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda web projenize başlıyoruz. Proje aşamalarımızı aşağıda başlıklar altında listeleyeceğim.

Web sitelerinizi nasıl tasarlıyoruz ?

Proje başlangıcında rakiplerinizi geride bırakabilmeniz için özgün tasarıma sahip bir web sitesi tasarlamak ile işe başlıyoruz. Google sitenizi ziyaret ettiğinde aramalarda performans artışı sağlayabilmeniz için temiz kodlanmış, güncel web standartlarına uygun bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir.

Hız, performans ölçümleri ve teknik optimizasyon düzenlemeleri yapıyoruz.

Yüksek rekabetin olduğu web dünyasında rakiplerinizi geride bırakmanın bir diğer koşulu onlardan daha hızlı ve optimize edilmiş bir siteye sahip olmanızdır. Web mutfağı olarak gereksiz kod yapılarından arındırılmış, görsel optimizasyonları sağlanmış web siteleri tasarlayarak, web projelerinizin daha işlevsel ve google.com gibi arama motorlarında daha ön planda görünmesine katkıda bulunmuş oluyoruz.

Responsive tasarım tekniği ile kullanılabilirliğinizi arttırıyoruz.

Her ekran boyutuna uyum sağlayabilen, cihazınızın ekran boyutunu algılayıp uygun görsel tasarıma entegre olan web tasarımlar ile daha anlaşılır sitelere sahip olabilirsiniz.

UX Kullanıcı deneyimini tasarımlarımızda kullanmaya gayret ediyoruz.

UX Kullanıcı deneyimi, sitenizin tasarımında insan alışkanlıklarını ve deneyimlerini ön planda tutarak görseller, yazı türleri, yazı boyutu ve menü konumu gibi görsel detayları ziyaretçi algısına sitenizin daha kullanışlı görünmesini sağlamaktır.

Author avatar
Sezer ÖRDEK
https://webmutfagi.com
İnternet teknolojilerini yakından tanıyan 15 yıllık sektör ve e-ticaret tecrübesine sahip, firmanız için gereken tüm web yazılım, grafik tasarım ve tanıtım gereksinimlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yüksek geri dönüşüm ile sonuçlandırabilecek tecrübeye sahibiz.
× Yardımcı Olabilirim ?